بسته بندی اثاثیه منزل

باربری و بسته بندی اثاثیه منزل در تهران
آیا تا به حال پیش آمده که بخواهید وسیله ای را بخرید اما با تصور آسیب دیدن در اسباب کشی های مداوم از خرید آن منصرف شده باشید؟ اگر می خواهید از دغدغه بسته بندی اثاثیه منزل و آسیب های ناشی از اسباب کشی راحت شوید؛ توصیه می کنیم که این کار را به شرکت های باربری و بسته بندی لوازم منزل محول کنید.
نیروهای خبره شرکت های بسته بندی اثاثیه منزل بارزبار در اسرع وقت و به صورت کاملاً ایمن اقدام به بسته بندی لوازم منزل می کنند. حالا با خیال راحت و فارغ از دغدغه باربری و بسته بندی می توانید لوازم دلخواه خود را بخرید! اما برای اینکه خیالتان راحت شود در ادامه توضیحاتی در مورد نحوه انجام این امر ارائه می دهیم.

نحوه بسته بندی اثاثیه منزل در تهران
با توجه به قیمت سرسام آور لوازم خانگی، بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی به دغدغه ای برای مستاجرین عزیز تبدیل شده است. خوشبختانه شرکت های بسته بندی لوازم شرکت و منزل در تهران با استفاده از کارتن های چند لایه، پلاستیک های ضد ضربه و سلفون های رولی در صورت نیاز به کمک شما خواهند آمد. نیروهای کاربلد شرکت بارزبار با رویت لوازم منزل شما، وسایل لازم برای بسته بندی را برآورد و دست به کار می شوند. به طور معمول برای بسته بندی ظروف و لوازم شکستنی از کارتن های محکم پنج لایه در ابعاد مختلف استفاده می شود.

بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی وسایل منزل
علاوه بر کارتن پنج لایه برای بسته بندی لوازم حساس مانند وسایل صوتی تصویری از پلاستیک ضد ضربه نیز استفاده می شود. در واقع وسایل حساس به ضربه را کارگر بسته بندی اثاثیه منزل ابتدا با پلاستیک های حباب دار بسته بندی و بعد درون کارتن قرار می دهد. بدین ترتیب بسته بندی اثاثیه منزل برای اسباب کشی در نهایت ایمنی انجام می شود.
پارگی مبلمان و ایجاد خط و خش روی وسایل چوبی از دیگر اتفاقات رایج در اسباب کشی ها هستند. شرکت های باربری و بسته بندی اثاثیه منزل در تهران با استفاده از سلفون های رولی روی مبلمان و وسایل چوبی اعم از بوفه، میز و… را کاملاً می پوشانند. همچنین برای بسته بندی پتو و تشک از گونی های بزرگ دوخته شده استفاده می شود. پوشاک نیز معمولاً درون بغچه یا کارتن مخصوص پوشاک بسته بندی می شود. با این تفاسیر، شرکت باربری و بسته بندی بارزبار به همه چیز فکر کرده و لازم نیست شما نگران باشید! اما موضوع دیگری که احتمالاً برای شما مطرح است؛ هزینه بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی است که در بخش بعدی به آن می پردازیم.

خدمات بسته بندی

هزینه بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی
هزینه بسته بندی اثاثیه منزل بر اساس تعرفه اتحادیه باربری مشخص می شود. تعرفه بسته بندی به محل سکونت شما بستگی ندارد. شرکت بسته بندی لوازم منزل در تهران فارغ از محل سکونت شما، هزینه را برآورد می کند. مقدار و نوع وسایل شما مهمترین عامل موثر بر هزینه بسته بندی اثاثیه منزل است. هرچه تعداد وسایل بیشتر باشد؛ مقدار بیشتری کارتن، پلاستیک حباب دار و… استفاده می شود. در نتیجه هزینه انجام این امر نیز افزایش می یابد. پس نوع، مقدار و ابعاد لوازم بسته بندی مورد استفاده در تخمین قیمت موثر هستند.
علاوه بر لوازم بسته بندی، تعداد نیروی کارگر اسباب کشی تهران که از سوی شرکت ارسال می شود نیز روی قیمت باربری و بسته بندی اثاثیه منزل اثر می گذارد‌. هرچه تعداد وسایل شما بیشتر باشد؛ نیروی کار بیشتری برای انجام این امر نیاز است. همچنین ساعت کاری بیشتری نیز باید صرف بسته بندی شود. بنابراین هزینه نیز افزایش خواهد یافت. پس برای تخمین درست هزینه بهتر است با شرکت بارزبار تماس بگیرید. علاوه بر اینها، عوامل دیگری نیز وجود دارد که منجر به افزایش هزینه باربری و بسته بندی می شوند که در ادامه به این عوامل اشاره می کنیم.

عوامل موثر بر افزایش قیمت باربری و بسته بندی لوازم منزل
هزینه باربری و بسته بندی لوازم سنگین و بزرگ مانند یخچال فریزر ساید بای ساید، پیانو و گاوصندوق به صورت مجزا برآورد می شود. با توجه به قیمت یخچال های ساید بای ساید لازم است که این وسیله با رعایت کامل ایمنی بسته بندی و جابه جا شود. اگر بدنه یا قطعات یخچال حین اسباب کشی آسیب ببیند؛ متحمل پرداخت هزینه هنگفتی برای تعمیر یا تعویض قطعات یخچال خواهید شد. پس بهتر است که با پرداخت هزینه ای معقول از ایمنی بسته بندی و حمل یخچال مطمئن شوید‌. عرض راهرو نیز در جابه جا کردن یخچال موثر است‌. اگر عرض راهرو کم باشد؛ در یخچال را باید جدا و بعد یخچال را حمل کرد.

بسته بندی اثاثیه منزل

باربری و بسته بندی اثاثیه منزل
پیانو نیز یکی از وسایل حساس و البته گران قیمت است که موقع اسباب کشی باید توجه ویژه ای به این وسیله داشت. جابجایی پیانو ممکن است که منجر به صدمه دیدن بدنه، در یا صفحه اصلی آن شود. پس بهتر است که جابجایی پیانو را به نیروهای کاری کاربلد سپرد. به طور معمول برای حفظ ایمنی پیانو، بدنه و سطوح آن را پتوکشی، تسمه بندی و نوارکشی می کنند. همچنین حین حمل پیانو در راهروهای کم عرض نیز باید نهایت دقت را داشت.
همچنین در صورتی که قصد داشته باشید از تهران به شهرستان نقل مکان کنید، هزینه حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان با توجه به مسافت، میزان بار و تعداد کاگر مورد نیاز محاسبه می شود.
بنابراین طبق آنچه گفته شد؛ کمک گرفتن از شرکت های بسته بندی اثاثیه منزل در تهران، مزایای مختلفی را برای شما به همراه می آورد که در بخش پایانی این مزایا را به صورت خلاصه جمع بندی می کنیم.

مزایای استفاده از خدمات شرکت بسته بندی اثاثیه منزل
همانطور که مرور کردیم؛ خدمات شرکت باربری و بسته بندی بارزبار، بخشی از دغدغه های شما در اسباب کشی های سالانه را برطرف می کند. با توجه به اینکه در حال عبور از فصل سرد و نزدیک شدن به فصول گرم سال هستیم؛ احتمالاً به خدمات شرکت های باربری و بسته بندی بیشتر نیاز خواهیم داشت. حتی بنگاه های املاک نیز در فصول گرم، خانه های بیشتری برای فروش و اجاره ارائه می دهند. پیدا کردن خانه مناسب یک طرف، حمل و بسته بندی لوازم منزل نیز یک طرف قضیه است. برای حل طرف دوم معادله می توانید روی کمک نیروهای اسباب کشی بارزبار حساب کنید تا بدین ترتیب:

  • لوازم منزل در نهایت ایمنی بسته بندی شوند.
  • لوازم منزل در نهایت ایمنی حمل شوند.
  • کار باربری و بسته بندی اثاثیه منزل در اسرع وقت و بدون زحمت برای شما انجام شود.

پس طبق آنچه گفته شد؛ اگر قرار است به خانه ای نو نقل مکان کنید؛ با یک شرکت معتبر و حرفه ای باربری و بسته بندی لوازم منزل در تهران مانند شرکت بارزبار تماس بگیرید تا باربری و اسباب کشی لوازم شما در کمال آسودگی و ایمنی انجام شود.

شماره تماس های باربری و اتوبار بارزبار:

منطقه غرب تهران 021-44437267
منطقه مرکز تهران 021-88721693
منطقه شمال و شمال شرق تهران 021-22879052
فهرست